درباره آترا پرفیوم

ما در شرکت آترا پرفیوم برای ارائه بهترین عطرها برای سلایق مختلف، فلسفه خاص خود را داریم. ما معتقدیم هر رایحه‌ای دارای شخصیتی منحصر به فرد است و رایحه‌ها در کنار یکدیگر، تصویری منحصر به فرد را در ذهن انسان خلق می‌کنند. عطر سازان به نام دنیا مانند نقاشانی چیره دست، این تصویر را در نت‌های آغازین، میانی و پایانی خلق کرده و تصویری منحصر به فرد را در هر عطری خلق می‌کنند. آترا پرفیوم با استفاده از این تصاویر منحصر به فرد، شما را در ذهن اطرافیان ماندگار کرده و حسی بی‌نظیر را به شما هدیه می‌دهد.

برندهای آترا پرفیوم

انتخابی برای بهترین‌ها


یو دی وی (UDV)، زیفوید (Xiphoid)، فراست (Frost) و ورسای (Versailles) از برندهای اصلی آترا پرفیوم هستند. برند فرانسوی UDV با رایحه‌های بی‌نظیر ساخته برترین رایحه پردازان دنیا، شما را با تصویر خارق‌العاده هر رایحه مهمان دنیایی متفاوت می‌کند. در زیفوید، رایحه‌های شگفت‌انگیز عطرهای زنانه و مردانه با نت‌های گرم، معتدل و قوی را می‌توانید با بالاترین کیفیت تجربه کنید. فراست، دنیایی بی‌نظیر از رایحه‌های خنک و معتدل را در اختیار افراد خوش سلیقه قرار می‌دهد و ورسای؛ ترکیبی از پرطرفدارترین رایحه‌های دنیا را به شما تقدیم می‌کند.


با ما تماس بگیرید

نت‌های عطرهای آترا پرفیوم

اسانس نت‌های بویایی استفاده شده در عطرهای آترا پرفیوم کاملا وارداتی بوده و توسط عطر سازان بزرگ فرانسوی و ایتالیایی ساخته شده‌اند.

  • نوت‌های گلی
  • نوت‌های شیرین
  • نت‌های مرکباتی
  • نوت‌های چوبی

خبرنامه

مشترک
خبرنامه ما شوید.