عطر یو دی وی (UDV)

ترکیبی خلاقانه از جهان رایحه‌ها برای شناور شدن در دنیایی متفاوت


آترا پرفیوم عطرهای فرانسوی UDV را تحت لیسانس با همان کیفیت و همان مواد اولیه بسته بندی کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. چهار عطر مردانه Star ،Blue ،Night و For Men با حس متفاوت رایحه‌های خود، منحصر به فرد بودن شما را به تصویر می‌کشند. عطرهای دیگر UDV نیز به زودی با همان کیفیت در ایران عرضه خواهد شد.


دانلود کاتالوگ


عطر ورسای

رایحه‌های شگفت‌انگیز، منحصر به فرد و اغواکننده


ورسای رایحه‌های منحصر به فرد و پرطرفدار را در چهار عطر زنانه Love Song ،Senorita ،Shimarik و Fire Girl و سه عطر مردانه Exclusive man ،Martin و Shotgun عرضه می‌کند. هر عطر دارای نت‌های بویایی ویژه خود است و حس بی‌نظیری را در شما تداعی می‌کند.


دانلود کاتالوگ
عطر زیفوید

نت‌های گرم زندگی‌بخش و پرطرفدار


زیفوید سرشار از رایحه‌های گرم و معتدل برای سلیقه‌های مختلف است و سه عطر زنانه Gold ،Gold attraction و Rose Gold و عطرهای مردانه Black ،Silver و Silver Extreme را با اسانس‌های وارداتی تولید کرده است. این عطرها بیشتر مناسب فصول سرد سال هستند.


دانلود کاتالوگ


عطر فراست

به خنکای زمستان، به تازگی طبیعت


فراست دارای پنج عطر با رایحه‌های خنک و معتدل است. سه عطر زنانه Unique ،Excellence و River و دو عطر مردانه L homme و Legend، سرشار از شگفتی‌های بی‌نظیر برای دوستداران عطرهای خنک و معتدل هستند.


دانلود کاتالوگ

با ورود به دنیای رایحه‌های آترا، تصویری منحصر به فرد از اعتماد به نفس، قدرت، منحصر به فرد بودن، جذابیت، عشق و زیبایی را در حافظه بویایی اطرافیان خود ثبت کنید.